Erotyczny blog, seks dziennik

Moja hotwife

Na wstepie chcial bym prosic o rade jak przekonac zone do zdrady kontrolowanej od dawna mi sie mazy zeby patrzec jak rucha ja inny albo paru na moich oczach. juz od 4 lat walkuje ten temat mamy po 29 lat. ona atrakcyjna kobieta z pieknymi kobiecymi ksztaltami. na trzezwo nie chce zabardzo o tym slyszec natomiast jak jest podpita to widze ze ja to kreci i sie zgadza na innego faceta
Moja hotwife

Moja żona miała przede mną 2 partnerów. Z pierwszym "pierwszy raz", a z drugim nie była to długa znajomość, mówi, że kochała się z nim tylko kilka razy. Żonę poznałem kiedy miała ona 22 lata, ja miałem 23.

Zgadzam się z Tobą, że naszym żoną "coś" tam w głowie kiełkuje, nie mówią nie i przynajmniej w głowach, czyli na dość bezpiecznym dla nich gruncie, myśli te muszą być dla nich atrakcyjne. Jednak myślenie a real, to duży krok, lecz mam nadzieję że zostanie kiedyś, a raczej niedługo zrobiony.

U nas podłożem cuckold, jest słabe pożycie, z mojej winy. Penis 12 cm i 11cm w obwodzie, który kończy po około minucie, to nasz, mój główny problem. Żona ma ochotę na seks, na coś więcej i sama przyznała, że łóżko jest słabe, od jakiegoś czas, zaczęła też nazywać mojego małego - "larwą". Po naszych rozmowach, potwierdziła niedawno, że chciałaby dla samego seksu, spróbować, poczuć "porządny sprzęt", który może długo ją rżnąc, dać jej rozkosz, której nigdy nie miała. Myśli o tym więc, i chciałaby, lecz przejście do realu i już konkretów to oczywiście dla Niej samej skomplikowany temat.
Ostatnio zaproponowałem, że może damy ogłoszenie, aby kogoś interesującego znaleźć, nic na siłę, i myślała o tym, ponieważ sama interesowała się jak to zrobić, mówiła ile ten ktoś powinien mieć lat itp. Lecz ostatecznie się wycofała, tak jakby ta poważna możliwość urealnienie tego ją jeszcze odrzuca.
Żona wie, powiedziałem jej to, że jeśli kiedykolwiek ktoś jej się spodoba i będzie miała okazję to ma iść z tym do łóżka to ma to zrobić. Przyjęła to do wiadomości, lecz zapytała, czy jak by to zrobiła, to czy ja mówię serio i czy jej nie zostawię. Więc znów - nie odrzuca tego, myśli o tym.
Również ostatnio, nasiliła się pomiędzy nami taka erotyczna, gra, że jak żona wyjeżdża sama na na miasto, na zakupy, puszcza mi sms, np. cyt: "Zaczął się dobierać do mnie i ściąga mi pomału majtki!". Tak więc myślę, że "styki jej grają".

Jeśli mógłbym Ci coś poradzić, to u mnie największe efekty nagabywania, rozmowy i podjęcia tematu, zawsze mam kiedy żona ma dni płodne. W tym czasie jest bardzo erotycznie otwarta i chętnie podejmuje temat. Tak więc teraz czekam na połowę listopada ;-)

Czy Twoja żona jest zadowolona z Waszego pożycia?
Jaki był Twój największy sukces w cuckoldowym namawianiu żony i jak udało Ci się go osiągnąć?

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
Albumy erotyczone

   
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl