Erotyczny blog, seks dziennik

Piotrek zostaje rogaczem

Piotrek miał fantazję, aby zostać rogaczem, kręciły go klimaty zdrady kontrolowanej i cuckold.
Piotrek zostaje rogaczem

Piotrka bardzo kręciły klimaty zdrady kontrolowanej, ale jego dziewczyna Agnieszka nie podzielała tych klimatów - była dość konserwatywna.

Wszystko jednak zmieniło się, gdy na siłownii Piotr poznał Ewę. Ewa była trenerką boksu, ale pomimo stereotypów na temat wyglądu kobiet uprawiających boks była piękną brunetką.

Kiedyś, po treningu wybrali się razem na drinka. A że był to więcej niż jeden drink, to po pewnej ilości alkoholu zaczęli ze sobą rozmawiać bardzo szczerze.

Gdy tematyka rozmów zeszła na seks, zaczęli bardzo otwarcie rozmawiać o swoich upodobaniach i okazało się, że ich fantazje są kompatybilne!

Ewa była dominatorką, lubiła poniżać erotycznie bliskich sobie facetów, lubiła seks grupowy, a jej szczególnym upodobaniem cieszyły wielkie murzyńskie penisy, które najlepiej jednocześnie miałyby ją penetrować.

Piotrek zaś opowiedział jej o fantazji, gdzie on gra rolę rogacza, gdy inny samiec z wielkim penisem posuwa jego kobietę na jego oczach i jednocześnie jest poniżany przez swoją kobietę epitetami na temat rozmiarów swojego penisa, a w finale jego zadaniem jest wylizanie spermy wypływającej z cipki jego ukochanej.

W pewnym momencie Ewa powiedziała: "Zróbmy to!". Piotrkowi z radości serce mocniej zabiło.

Ewa zadzwoniła do swojego zaprzyjaźnionego kolegi: "Słuchaj Mark, za 30 minut przyjedź do mnie, adres prześlę Ci smsem - mój chłopak ma fantazję, abyś mnie zerżnął na moich oczach".

Ewa powiedziała Piotrkowi, że Mark jej czarnoskórym podopiecznym i nie raz widziała w jego obcisłych spodenkach odznacza się pokaźnych rozmiarów kutas.

Piotrek z radości nie mógł uwierzyć, że spełnia się jego marzenie. Ewa zamówiła taksówkę i pojechali do jej mieszkania. Przy drzwiach czekał już Mark. A co dalej się wydarzyło, to możecie zobaczyć na poniższym filmie...

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
Albumy erotyczone

   
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl