Erotyczny blog, seks dziennik

Podwójna penetracja analna

Dwa penisy na raz i na dodatek w pupie? I to u młodej dziewczyny, a nie podstarzałej, wyrobionej mamuśki?
Podwójna penetracja analna

Sama podwójna penetracja, to już wyzwanie. Oprócz przygotowania się na dwa tłoki w kroczu trzeba to dobrze zorganizować.

Samo dobranie pozycji to już problem. Jeżeli faceci nie mają półmetrowych penisów, to jedyna sensowna pozycja to "na kanapkę" - jeden kładzie się na dole, na nim siada dziewczyna w pozycji "na jeźdzca", a drugi kochanek podchodzi od jej tyłu z góry.

Ale w wypadku penetracji tego samego otworu jednocześnie pozostaje jeszcze problem "wciśnięcia się" tego, który wchodzi jako drugi.

Poza tym nie każdy mężczyzna czuje się komfortowo, gdy jego fajfus ociera się o fajfusa innego faceta, nawet gdy ma to miejscu w środku dziewczyny.

Najczęściej dojrzałe kobiety są lepiej wyćwiczone - bardziej wiotkie mięśnie Kegla/zwieracza są łatwiej podatne na większe rozciągnięcia, ponadto dłuższy staż w penetracji przyzwyczaja mięśnie do większej rozciągliwości.

Ale dla młodej dziewczyny, to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w wypadku seksu analnego. Tymbardziej zasługuje to na uznanie, zobaczcie sami:

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
Albumy erotyczone

   
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl