Erotyczny blog, seks dziennik

Seks z koniem.

Karolina często miała bardzo perwersyjną fantazję. Wyobrażała sobie, że idzie do stajni, a piękny, dorodny ogier penetruje ją swoim wielkim penisem...
Seks z koniem.

Karolina wstydziała się komukolwiek powiedzieć o tej fantazji, nawet swojemu facetowi.

Jednocześnie, gdy zastanawiała się nad możliwością realizacji tego typu fantazji, to wszystko ją do tego zniechęcało. Kiedyś nawet znalazła w internecie film, gdzie młoda dziewczyna jest penetrowana przez ogiera w stajni, ale to wywołało u niej obrzydzenie. O ile widok końskiego penisa i spermy kręcił ją, o tyle otoczenie było mocno odrażające - w stajni nie było zbyt czysto, na filmie latały muchy, które siadały na ciele dziewczyny. Ponadto Karolina, która ma rodzinę na wsi zna atmosferę rodem ze stajni/obory - brzydki zapach, którym przesiąkają ubrania i włosy, pełno much i gnoju do okoła - to nie jest takie słodkie jak w bajkach o kucykach. Poza tym nie ma możliwości zrobienia tego dyskretnie.

Jednak Karolina nie dała za wygraną i zapragnęła zrealizować swoje marzenie. Wyszukała w jednym z internetowych Sex Shopów sztucznego penisa imitującego bardzo wiernie dorodnego końskiego penisa. Na dodatek ten sztuczny penis miał opcję wytrysku! Zamówiła więc penisa oraz szcztuczną spermę.

Gdy po kilku dniach przesyłka trafiła o rąk Karoliny, a na dodatek jej chłopak wyjechał na kilka dni w delegację postanowiła zrealizować swoją fantazję. Marzyła o tym, aby dorodny ogier wszedł w jej w jej cipkę i w pupę i obie te dziurki wypełnił swoją końską, obfitą spermą.

Dlatego rozłożyła ręcznik na podłodze i rozpoczęła zabawę. Aby lepiej obserwować jak wypełnia i zalewa jej dziurki wielka, końska pała rozstawiła naprzeciw siebie lustro z garderoby.

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj

Komentarze

Albastor, 11.01.2023, 21:52
I po kilku dniach tej rozkoszy zapragnęła prawdziwego końskiego chuja.
Janusz , 04.01.2023, 14:56
Piękny widok na piękną cipke jak wchodzi wielkie diodo
Janusz , 04.01.2023, 14:56
Piękny widok na piękną cipke jak wchodzi wielkie diodo
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl