Erotyczny blog, seks dziennik

Wizja 3

Wyszliśmy na spacer. Jest piękne popołudnie. Idziemy sobie przez las. Dookoła roznosi się zapach sosny. Nagle, z za krzaków słyszymy dziwne odgłosy. Dźwięki były tak charakterystyczne dla określonych sytuacji, że postanowiliśmy pobawić się w obserwatorów. Ona była oparta o drzewo, mocno pochylona a on wypełniał ją od tyłu.
Wizja 3

Ten widok pomału rozpalał moje zmysły, czułam jak pragnienie narasta z każdą sekundą… zaczęłam masować własne piersi, brzuch, … krocze. Czułeś to samo, zbliżyłeś się do mnie i stanąłeś z tyłu. Pomyślałam o szybkim numerku, już bardzo pragnęłam … Całowałeś moją szyję, Twoje ręce masowały mi piersi … wyciągnąłeś lewą pierś i ustami chwyciłeś za sutek, oblizywałeś go. Wyczułam, że masz ochotę na zabawę. Odwróciłam się twarzą do Ciebie. Twoje ręce automatycznie wylądowały na moich pośladkach, całujesz moje piersi … Powoli obracasz mnie znowu tyłem, przed oczami mam inspirującą nas parę.

 

 

 

Ocieram się pośladkami o Twój krok … podwijasz mi spódnicę, zsuwasz majtki i całujesz moje pośladki … chwilę tak trwamy. Sytuacja obserwowanej pary ulega zmianie, więc i ja przykucam, rozsuwam rozporek przy twoich spodniach, wsadzam rękę w ciasne majtki i wyciągam Go… wiem, ze tego pragniesz. Biorę go w usta .. wyciągam … oblizuje usta i wsysam całego … obciągam mocno i rytmicznie, cała pojemnością ust …siłą mięsni. Podnoszę się . mocno przywieramy do siebie ustami zaczynamy się całować , nasze języki splatają się i wzajemnie podrażniają. Przyklękasz i przyglądasz się … ja wsadzam swoje palce w Nią i posuwam w głąb, słyszę jak każesz dopychać mocniej , głębiej i szybciej … całujesz moje uda. Pochylam się a Twój członek wchodzi w moja otchłań od tyłu. Mocno trzymasz mnie za biodra i wykonujesz gwałtowne ruchy … posuwasz mnie mocno i głęboko w pozycji jeźdźca, który podąża galopem w dal…

 

 

Powalasz mnie na pobliski pieniek, już nawet nie wiem, w jakiej fazie jest tamta para, i czy w ogóle jeszcze jest. Niemalże siadasz na mnie okrakiem i pieprzysz tak mocno, że czuję Go na samym dnie głębokości swej przepaści. Wsadzasz mi palec w odbyt, lekko penetrując otwór … wchodzisz Nim dość brutalnie … napinam się i automatycznie prężę … wydaje z siebie jęk … robisz to ostro … szybko i intensywnie, jak pies sukę. Nie lubisz dochodzić w niezmiennej pozycji … teraz ty leżysz plecami na pieńku a ja okrakiem nad tobą i tyłem do Ciebie. Otworem odbytu nadziewam się na Twojego członka… całym ciałem i wszystkimi mięśniami nadziewam się na niego i unoszę … szybko i głęboko. Czuję twoje palce w mojej Otchłani … wszystko chodzi w zgodny rytm, … Twoje pchnięcia .. w nadziewający się na niego otwór, Twoje palce w Niej i moja ręka na sutkach …mocno, harmonijnie i coraz szybciej odpływamy … Podnosisz się szybko po to bym zdążyła połknąć to, co z Ciebie wypływa … oblizać usta i … wracać ze spaceru.

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
Albumy erotyczone

   
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl